مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
اولین جشنواره ملی نشریات تخصصی ساختمان به همت شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و همکاری چشمگیر سازمان های استان ها برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، این جشنواره همچنین در بخش آثار برون سازمانی مورد اقبال گسترده مطبوعات و جراید تخصصی سراسر کشور قرار گرفت.
در این جشنواره و در مهلت تعیین شده 25 استان با 81 اثر شامل فصلنامه،خبرنامه و ویژه نامه شرکت کردند که آثار رسیده در بخش های مقالات برتر،مصاحبه،خبر،گزارش و تیتر برتر مورد ارزیابی هیئت داوران متشکل از داوران برجسته وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و متخصصان ساختمان خارج از حوزه سازمان نظام مهندسی ساختمان قرار گرفتند در بخش آثار برون سازمانی نیز جمعاً 31 اثر از جراید و مطبوعات تخصصی ساختمان از تهران و برخی استان ها شرکت کردند.هیئت داوران جشنواره پس از بررسی آثار دریافتی نظرات خود را در مورد آثار برتر اعلام نمودند.
 

فهرست برترین های جشنواره ملی نشریات صنعت ساختمان به این شرح است:
برگزیده های بخش سازمانی 

•مقاله برگزیده
رشته برق:  
شایسته تقدیر: درآمدی بر طراحی تاسیسات برقی بلند مرتبه ها/ کامران سلیمانیان مقدم/ نیارش / استان البرز
رشته شهرسازی
رتبه اول: سازمان فضایی شنب غازان، سرآغاز پدیده ابواب البر ایلخانی/ آزیتا بلالی اسکویی/ استان آذربایجان شرقی
رتبه دوم: ارتقای کیفیت منظر شهری فضای عمومی با رویکرد پایداری/ سید حمیدرضا موسوی قهفرخی/ استان چهارمحال و بختیاری     
رشته عمران
رتبه اول : مطالعات آزمایشگاهی برای تعیین مقاومت نهایی و ضریب رفتار قاب های فولادی سردنورد با بتن سبک/ دکتر محمدرضا جواهری تفتی- رضا نیکو نژاد/ مجله گنجینه یزد/ استان یزد
رتبه دوم: ارزیابی رفتار سازه های مصالح بنایی و میانقاب ها در زلزله 21 آبان استان کرمانشاه/ دکتر یحیی نصیرا/ مجله بنا و نما/ استان زنجان
رشته معماری
رتبه اول: توسعه پایدار شهری با استفاده از روش بام سبز/ پریسا محمدی غفاری- عباس مرادی/ استان هرمزگان
رتبه دوم: پژوهشی در شناخت و گونه شناسی دستکنده های هرمزگان/ شایسته فرح/ استان هرمزگان

•گزارش برگزیده
رتبه اول: «کار ما توپ زدن نیست، سوت زدن در کنار میدان است»/  معصومه گلمکانی/مجله طاق/ استان خراسان رضوی
رتبه دوم:«نیم قرن برنامه ریزی شهری بدون مطالعات الگوی مسکن »/  مهندس رضا دهقانی/مجله نیارش/ استان البرز 
رتبه سوم: «گزارش مقدماتی از بازدید ساختمان های با قاب های فولادی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه»/سید مصطفی شریفی/ مجله گزارش/ استان فارس

•خبر برگزیده
رتبه اول: «رعایت اخلاق حرفه ای شاه کلید رفع مشکلات حوزه مهندسی است»/ مهدی بخشی/مجله پنجره/ استان قم
رتبه دوم: «خانه افشاری های کرمانشاه مورد توجه معماران جهانی قرار گرفت»/ مهدی شایان/مجله هفت خوان/ استان سیستان و بلوچستان
رتبه سوم: «33 درصد هزینه خانوار مربوط به مسکن است»/ مائده نصر آزادانی/خبرنامه خراسان رضوی

•مصاحبه برگزیده
رتبه اول: مصاحبه با دکتر رسول زرگرپور / عباس صنیع زاده/ خبرنامه دانش نما پلاس/ استان اصفهان
رتبه دوم: مصاحبه با مهندس مبارک قدم / صابر مناجاتی/ مجله نماد گلستان/ استان گلستان
رتبه سوم: مصاحبه با دکتر کوروش حجازی/ مسعود نوروزی/ مجله نیارش/ استان البرز

•تیتر برگزیده:
رتبه اول : تیتر «نیم قرن برنامه ریزی شهری بدون مطالعات الگوی مصرف»/ بهاره مجربی کرمانی/مجله نیارش/ استان البرز
رتبه دوم: تیتر «زخم زلزله بر چهره استان»/وجیهه نیری- سعید ارحامی/ مجله مفخم/ استان خراسان شمالی
رتبه سوم: تیتر «اخلاق حرفه ای فضیلتی برای مهندسان»/سعیده شیخ راستی/ مجله گنجینه یزد/ استان یزد

•خبرنامه برگزیده:
رتبه اول : خبرنامه پنجره /سردبیر:مهندس امین مقومی / استان قم
رتبه دوم : خبرنامه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر/ سردبیر: مهندس احمد زارعی/ استان بوشهر
رتبه سوم : پیام نظام یزد (نشریه داخلی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد)/ مدیر مسئول: دکتر مهدی سالاری/ استان یزد

•ویژه نامه برگزیده:
رتبه اول: بازتاب (ویژه‌نامه اجلاس بیستم سازمان نظام مهندسی ساختمان)/ سردبیر: مهندس ساعد معارفی / استان قزوین
رتبه دوم: دانش نما (ویژه‌نامه هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره ) /سردبیر: دکتر عباس صنیع زاده/ استان اصفهان
رتبه سوم: ویژه نامه اجلاس 21/ سردبیر: کرامت الله دشتی زاد

•نشریه برگزیده: 
رتبه اول: دانش نما/ مدیر مسئول: مهندس عبدالله کوپایی/ استان اصفهان  
رتبه دوم: پنجره/ مدیر مسئول: مهندس سید محمدعلی سبحانی/ استان قم
رتبه سوم: مهندسی ساختمان/ مدیر مسئول: مهندس عباس وثیق نیا/ استان قزوین

شایسته تقدیر: 
هفت خوان/ مدیر مسئول: دکتر کامبیز نَرماشیری/ استان سیستان و بلوچستان

برگزیده های بخش برون سازمانی

•گزارش برگزیده: 
رتبه اول: «بزرگترین رویداد تاسیساتی جهان»/ سردبیر: مهندس رامین تابان/ مجله خانه تاسیسات
رتبه دوم: «آموزه هایی از آثار بالکریشنا دوشی»/ دکتر سید محمد مهدی معصومی/ مجله عمران نامه
رتبه سوم: «سومین ورکشاپ تخصصی-آموزشی طراحی»/ شیدا حقیقت پور/ مجله طراح

•مصاحبه برگزیده:
رتبه اول: «گفت و گو با شهاب میرزائیان»/ سردبیر: مهندس شهریار خانی زاد/ مجله هنر معماری
رتبه دوم: «مصاحبه با آرش احمدی»/ الهه مایانی- محمد اسدی/ مجله هنر معماری
رتبه سوم: «گفت و گو با ابوالحسن میرعمادی»/شیدا حقیقت پور/مجله طراح

•تیتر برگزیده:
رتبه اول: تیتر«اگر دیوارها قادر به حرف زدن بودند»/ سردبیر: فرزین قیصری/ مجله تجهیزات ساختمان
رتبه دوم: تیتر«کلاس درس زلزله کرمانشاه»/ مهندس محمدرضایزدانی/ مجله عمران نامه
رتبه سوم: تیتر «اشتباهات نابخشودنی در دکوراسیون فضای نشیمن» / سردبیر : محمدعلی حق شناس کاشانی / مجله معمار و مد امروز

•نشریه برگزیده
رتبه اول: هنر معماری/ مدیر مسئول: دکتر کامران توسلی
رتبه دوم: طراح/ مدیر مسئول: مهندس سروش بخت مینو
رتبه سوم: خانه تاسیسات/ مدیر مسئول: مهندس رامین تابان
15 دی 1397 nezammodir 102
0 رای
نظرات توسط کاربران نگاشته شده است و مسئولیت آن بعهده نویسنده مطلب میباشد.

ارسال نظر شما

Powered by CMSIRAN © 2002 - 2020