برگزاری دومین دوره مسابقات بدمینتون گرامیداشت روز مهندسی


دومین دوره مسابقات بدمینتون گرامیداشت روز مهندس از روز سه شنبه مورخ 27/11/94 در محل آکادمی بدمینتون با حضور پرشور مهندسان نخبه در این رشته برگزار گردید و طی دو روز رقابت تنگاتنگ ( در سانس های اختصاصی سازمان ) نتایج ذیل در مرحله گروهی به دست آمد:
 
 
گروه  A  دوبل ( مرحله مقدماتی )
نام تیم دونفره رضا صفری زنجانی
علیرضا انصاری
سهیل برانی
امیر مغانلو
میثم سفیدگری
محسن گردون پر
مهرداد اسمخانی
امیر اسکندری
جمع امتیاز
1 رضا صفری زنجانی _ علیرضا انصاری  ------ برنده ( 2 – 0 ) برنده ( انصراف ) برنده ( 2 – 0 ) 9
2 سهیل برانی _ امیر مغانلو بازنده ( 0 – 2 )  ---------- برنده ( 2 – 0 ) برنده ( 2 – 0 ) 6
3 میثم سفیدگری _ محسن گردون پر بازنده ( انصراف ) بازنده ( 0 – 2 ) --------  برنده ( 2 – 0 ) 3
4 مهرداد اسمخانی _ امیر اسکندری بازنده ( 0 – 2 ) بازنده ( 0 – 2 ) بازنده ( 0 – 2 ) -------  0
 
 
گروه  B  دوبل ( مرحله مقدماتی )
نام تیم دونفره فرشاد یاسمی
محمد اوجاقلو
رسول بازرگان
وحید احمدی
محمدحسین مرسلی
مجید احمدی
جمال جعفری
میلاد محمدی
مهرداد سلطانی
پیام اشتری
جمع امتیاز
1 فرشاد یاسمی _ محمد اوجاقلو   برنده ( 2 – 0 ) برنده ( 2 – 0 ) برنده ( 2 – 0 ) برنده ( 2 – 0 ) 12
2 رسول بازرگان _ وحید احمدی بازنده ( 0 – 2 )   برنده ( 2 – 1 ) برنده ( 2 – 0 ) برنده ( 2 – 0 ) 8
3 محمدحسین مرسلی _ مجید احمدی بازنده ( 0 – 2 ) بازنده ( 1 – 2 )   برنده ( 2 – 1 ) برنده ( 2 – 0 ) 6
4 جمال جعفری _ میلاد محمدی بازنده ( 0 – 2 ) بازنده ( 0 – 2 ) بازنده ( 1 – 2 )   برنده ( انصراف ) 4
5 مهرداد سلطانی _ پیام اشتری بازنده ( 0 – 2 ) بازنده ( 0 – 2 ) بازنده ( 0 – 2 ) بازنده ( انصراف )   0
 
 در پایان دور مقدماتی از این دوره رقابتها تیم دو نفره میثم سفیدگری _ محسن گردون پر به عنوان تیم سوم گروه A  و محمدحسین مرسلی _ مجید احمدی به عنوان تیم سوم گروه B   با یکدیگر به رقابت پرداختند که این دیدار  با نتیجه ( 2 – 0 ) به سود تیم میثم سفیدگری _ محسن گردون پر به پایان رسید تا تکلیف پنچمین تیم صعود کننده به مرحله نهایی نیز مشخص شود.
 
با توجه نتایج به دست آمده در گروه های A  و  B  تیم های ذیل  به مرحله نهایی صعود کردند :

            1_ رضا صفری زنجانی _ علیرضا انصاری ( تیم اول گروه A )
            2_فرشاد یاسمی _ محمد اوجاقلو ( تیم اول گروه B )
            3_سهیل برانی _ امیر مغانلو ( تیم دوم گروه A )
            4_رسول بازرگان _ وحید احمدی (تیم دوم گروه B )
            5_میثم سفیدگری _ محسن گردون پر ( بهترین تیم سوم دو گروه )
 
در مرحله نهایی که روز سه شنبه مورخ 04/12/94 برگزار خواهد شد ، تیم ها در یک گروه پنج تیمی مطابق جدول ذیل به رقابت خواهند پرداخت تا تیم های اول ، دوم و سوم مشترک این دوره از مسابقات معرفی شوند.
 

 
دوبل ( مرحله نهایی )
نام تیم دونفره رضا صفری زنجانی
 علیرضا انصاری
فرشاد یاسمی
محمد اوجاقلو
سهیل برانی
امیر مغانلو
رسول بازرگان
وحید احمدی
میثم سفیدگری
محسن گردون پر
جمع امتیاز
1 رضا صفری زنجانی _ علیرضا انصاری            
2 فرشاد یاسمی _ محمد اوجاقلو            
3 سهیل برانی _ امیر مغانلو            
4 رسول بازرگان _ وحید احمدی            
5 میثم سفیدگری _ محسن گردون پر            
 
 
  • 03 اسفند 1394
  • 1907

نظر شما درباره این مطلب

دیگران را با نوشتن نقد، بررسی و نظرات خود راهنمایی کنید.
لطفا پیش از ارسال نظر یا نقد و بررسی، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:
  • فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.
  • نظرات و نقد و بررسی خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب ، مزایا و معایب را بازگو کنید.
  • به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.
  • از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

طراحی سایت : رسانه گستر © 2002 - 2020